Control

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

NVIDIA Shield TV opět v nabídce za zajímavou cenu

Úterý, 11 Prosinec 2018 11:16

TZ NVIDIA STVChristmasSale HWForumSpolečnost NVIDIA po úspěšné Black Friday slevové akci týkající se Shield TV opět zlevňuje svoje multimediální centrum. Zařízení NVIDIA Shield TV umožňuje přehrávat obsah ve 4K rozlišení s technologií HDR.

 

Energy Party 6: Ten pravý parťák pro domácí večírky

Pátek, 30 Listopad 2018 09:16

energy-party-6-minNová reprosoustava Energy Party 6 udělá radost především všem milovníkům domácích večírků, jimž nabízí vysoce kvalitní zvuk o výkonu 240 W, možnost skokového navýšení na maximální úroveň, duální LED osvětlení či audio vstup pro kytaru a mikrofon.

 

Fortnite Counterattack Set a herní měna ke grafickým kartám NVIDIA GeForce GTX

Pátek, 30 Listopad 2018 08:58

TZ NVIDIA FortniteBundle HWForumSpolečnost NVIDIA pokračuje v nastoleném trendu odměňování před Vánoci a přidává další herní obsah zdarma ke grafickým kartám GeForce GTX.

 

Merz OEE – Digitální okno do výroby

Středa, 28 Listopad 2018 13:04

OEE merz produkt-01 brand 250pxSpolečnost MERZ představí na akci Microsoft Inspiration Forum 2018 nový produkt Merz OEE. Jedná se o službu (SaaS) určenou pro výrobní společnosti jakékoli velikosti a oblasti působení. Merz OEE přináší zákazníkovi okamžitý přehled o výrobě v reálném čase, a to odkudkoli. Po zapojení sběrného modulu ke zvolenému výrobnímu zařízení a Internetu, lze ihned sledovat OEE, základní výrobní KPI. Výhodou Merz OEE je snadná a rychlá instalace bez nutnosti velkých investic či složitého nastavení.

 

Multifunkční časové relé - kvalita za rozumnou cenu

Úterý, 27 Listopad 2018 08:18

ELKO EP crm-61 uni-big 250pxMezi nejčastěji používané funkce časových relé patří zpožděný rozběh a návrat. Právě tyto, ale i další funkce obsahuje multifunkční časové relé od ELKO EP, které překvapí nejen svojí funkčností, ale také cenou.

 

NVIDIA předvánoční akce na vybrané produkty

Pátek, 23 Listopad 2018 16:32

TZ NVIDIA HolidaySale HWForumSpolečnost NVIDIA upozorňuje na právě probíhající prodejní akci spojenou s předvánočním obdobím, ve které nabízí speciální slevy na grafické karty a notebooky.

 

Battlefield V zdarma ke grafickým kartám NVIDIA GeForce RTX, nová vylepšení a aktuální Game Ready ovladače

Středa, 21 Listopad 2018 08:52

TZ NVIDIA BFVbundle HWForumSpolečnost NVIDIA i nadále přináší množství novinek. Uživatelé díky tomu mají možnost získat s grafickou kartou zdarma hru Battlefield V a ve stejném titulu si zasoutěžit prostřednictvím Shot With GeForce. Inovací se dočkala hra Wolfenstein II: The New Colossus, která získává NVIDIA Adaptive Shading. A nově uvolněné Game Ready ovladače podporují hru Darksiders III.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 33