Soutěž - reproduktory Trust
IT Systems - online trafika
Soutěž - reproduktory Trust

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Herní headset ASUS ROG Strix Fusion 500

Pátek, 09 Únor 2018 16:50

ASUS představil herní headset Strix Fusion 500 z nové řady ROG Strix Fusion, která nabízí hráčům prémiové funkce a audio výkon na vysoké úrovni. ROG Strix Fusion 500 je první náhlavní souprava vybavená nastavitelným RGB osvětlením, které lze synchronizovat s jinými náhlavními soupravami, což umožní herním týmům vyjádřit vlastní jednotný styl během herních LAN maratonů a turnajů.

 

NVIDIA SHIELD TV přináší softwarová vylepšení ve verzi 6.3

Pátek, 02 Únor 2018 09:16

TZ NVIDIA SHIELD Experience 63 HWForumSpolečnost NVIDIA nadále pracuje na vylepšení zařízení NVIDIA SHIELD TV a v nové verzi softwaru přidává další aplikace, hry a funkce. Upgrade verze 6.3 softwaru SHIELD Experience zahrnuje také poslední bezpečnostní aktualizace, novinky v oblasti přehrávání, vylepšený výkon bezdrátového a Bluetooth připojení a aktualizaci firmwaru příslušenství pro SHIELD TV.

 

Tech Data rozšiřuje nabídku enterprise pevných disků o globálního dodavatele Samsung Semiconductor

Čtvrtek, 21 Prosinec 2017 10:47

td logo new 250pxNedávné uzavření distribučních kontraktů se společnostmi HGST a Broadcom přineslo společnosti Tech Data výrazné posílení pozice na trhu a obohatilo portfolio s přidanou hodnotou v oblasti řešení pro enterprise klienty, servery, storage systémy, NAS úložiště a kamerové a dohledové systémy. Do stejné kategorie se nyní zařazuje další velký autorizovaný distribuční kontrakt se společností Samsung Semiconductor, díky kterému Tech Data rozšíří nabídku enterprise pevných disků.

 

Tech Data rozšiřuje portfolio značek o další velké ryby HGST a Broadcom

Úterý, 19 Prosinec 2017 11:00

td logo new 250pxSpolečnost Tech Data po nedávném uzavření distribučního kontraktu na produkty AMD nově obohatila své portfolio o dva další globální hráče na poli počítačových komponent. Po značce AMD aktuálně přibyly také firmy HGST a Broadcom. V prvním případě se jedná o autorizovanou distribuci a ve druhém dokonce o exkluzivní distribuci pro český i slovenský trh.

 

Energy Sistem uvádí nová designová Bluetooth sluchátka

Středa, 01 Listopad 2017 11:10

Energy Earphones 6 True WirelessŠpanělská společnost Energy Sistem uvádí na trh dvojici výkonných bezdrátových designových sluchátek. Novinky přinášejí mj. vysoký komfort při nošení, snadné ovládání prostřednictvím vestavěných tlačítek, takřka neomezenou svobodu pohybu díky Bluetooth připojení a výborné zvukové parametry.

 

SteelSeries uzavřela partnerství s Painkiller a Quake Champions legendou, Sanderem „Vo0“ Kaasjagerem

Pondělí, 23 Říjen 2017 11:44

TZ SteelSeries KaasjagerSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, oznámila sponzoring Sandera „Vo0" Kaasjagera, historicky nejúspěšnějšího hráče FPS hry Painkiller a elitního účastníka Quake Champions. SteelSeries a Kaasjager budou spolupracovat v rámci profesionálních herních turné a také na vývoji a návrhu produktů.

 

Společnost Tech Data představuje novou globální značku

Středa, 27 Září 2017 15:26

logo TDSpolečnost Tech Data představila novou identitu své značky, jež zdůrazňuje široký záběr a schopnosti společnosti, která je celosvětovým lídrem v oblasti distribuce technologií a služeb. Po dokončení transformační akvizice divize Technology Solutions společnosti Avnet v první polovině letošního roku společnost Tech Data vytvořila jednotnou globální značku, jež využívá výhod kompletního dosahu, efektivity a technické odbornosti této nové spojené organizace. Společnost Tech Data nyní bude na všech světových trzích vystupovat jako jedna značka, což obchodním partnerům přinese řadu výhod, včetně bezkonkurenčního kompletního portfolia produktů, řešení a služeb.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 27
CAD - online trafika