IT Systems - Alza Media (Publero)

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Rollei Degas - foto rámečky s HD rozlišením

Středa, 06 Září 2017 00:00

Rollei Multimedia Picture Frame Degas DPF Black 1 HWFSpolečnost Rollei uvedla na trh nové modely multimediálních rámečků, vhodných k prezentaci fotografií, videí nebo dokonce hudby - Rollei Degas.
Rollei Degas jsou fotografické rámečky, které jsou dostupné s úhlopříčkou v rozmezí od 8" do 15" a to s HD rozlišením 1024x768px. Široký výběr úhlopříček dává možnost vybrat si ten pravý rozměr právě pro váš interiér.

 

Transcend DrivePro Body 30 – partner v obtížných situacích

Pátek, 18 Srpen 2017 00:00

DPB30 package HWFFirma Transcend představuje DrivePro Body 30 – pokročilou kameru pro policejní a vojenské složky a pracovníky ostrahy.

DrivePro Body 30 využívá senzor Sony Exmor™ s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Kamera je navíc vybavena šesti osou stabilizaci obrazu a infračervenými diodami, které osvětlují snímaný prostor ve tmě. Tyto vlastnosti zajišťují ostrý, kontrastní obraz i za nepříznivých světelných podmínek a při pohybu.
Kamera má integrovanou paměť s kapacitou 64 GB a ve spojení s lithium-iontovou baterií o velké kapacitě 3120 mAh umožňuje pořizovat nepřetržitý záznam po dobu 12 hodin. Kamera tak vydrží na jedno nabití celou pracovní směnu.
Pokud v pohotovostním režimu dojde k události, která vyžaduje zaznamenání, stačí stisknout tlačítko nahrávání. Soubor bude doplněn 30 sekundami záznamu před zahájením nahrávání. Je to možné díky 4 GB mezipaměti, do níž zařízení ukládá záznam v pohotovostním režimu.
Prostřednictvím aplikace DrivePro Body Toolbox je zajištěna komunikace kamery se zařízeními iOS a Android přes Bluetooth a Wi-Fi. Spárování DrivePro Body 30 přes Bluetooth umožňuje upravit základní nastavení a dálkové ovládání. V případě Wi-Fi se zvyšuje počet dostupných nastavení a je zajištěn živý náhled a přehrávání uložených videozáznamů a snímků.
Kameru lze provozovat v dešti a v zaprášeném prostředí. Je také odolná proti pádu na tvrdé plochy. Splňuje požadavky norem ochrany proti vodě a prachu IP67 a armádních norem MIL-STD-810G 516.6.

 

Rollei LightBox Mini - skladný foto stan pro každého

Čtvrtek, 27 Červenec 2017 00:00

Rollei Lightbox Mini 24x24cm 10 HWFSpolečnost Rollei začala na našem trhu prodávat skladné a přenosné fotografické light boxy, Rollei Lightbox Mini. Ty jsou díky své velikosti a snadné instalací vhodné jak pro profesionály, tak i pro začínající nadšence.

 

Batohy pro fotografy Rollei Traveller Canyon

Středa, 28 Červen 2017 00:00

Rollei Traveller Canyon HWFAť už na cestách nebo při outdoorových výletech si chce být každý fotograf jist, že je jeho výzbroj důkladně a hlavně bezpečně uskladněná aby nedošlo k jejímu poškození. K tomuto účelu uvádí společnost Rollei na trh nové batohy Rollei Traveller Canyon, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům fotografů. Praktické uspořádání a skvělá ergonomie zaručují, že dlouhé výlety a cestování již nebudou utrpením.

 

Jistota na cestách s TRANSCEND DrivePro 230

Pátek, 23 Červen 2017 00:00

Transcend DrivePro 230 8 HWFFirma TRANSCEND představuje DrivePro 230 – kameru do auta rozšířenou o funkce zvyšující bezpečnost jízdy.
DrivePro 230 využívá k Full HD záznamu optický senzor Sony Exmor™. Jeho použití umožňuje získat jasný, kontrastní obraz i za nepříznivých světelných podmínek. Díky GPS modulu lze k záznamu přidat zeměpisné souřadnice.

 

Dvouoké dalekohledy Rollei pro cestovatele a diváky

Pátek, 05 Květen 2017 00:00

Rollei dalekohledy HWFSpolečnost Rollei uvádí na náš trh novou řadu dalekohledů určených k cestování a do přírody Rollei Nature Travelera a také dalekohled pro milovníky divadelních a operních představení Rollei Opera Glasses.
Kompletní řada dalekohledů Rollei Nature Traveler se vyznačuje skvělou světelností objektivů a až 10násobným přiblížením. Dalekohledy Rollei jsou navržen tak aby zachytily potřebné množství světla i ve zhoršených podmínka a bylo možné pohodlně sledovat veškeré detaily okolní přírody i při zvýšené oblačnosti.

 

Univerzální bezdrátové odpalovače Rollei pro Canon a Nikon

Úterý, 04 Duben 2017 00:00

Rollei FT100 Set small HWFSpolečnost Rollei na náš trh uvádí nový univerzální dálkový odpalovač blesků s podporou TTL pro fotoaparáty Canon a Nikon.

Univerzální odpalovač blesků Rollei, umožňuje instalaci jak na fotoaparáty Canon tak i Nikon a to bez použití redukcí a samotné odpalovače pak podporují blesky obou značek Canon i Nikon a samozřejmě i blesky Rollei. Plně jsou podporována nastavení blesků na E-TTL, i-TTL, M a Multi. Komunikace mezi vysílačem a přijímači je zprostředkována rádiovým spojením na frekvenci 2.4GHz umožňující spojení až do vzdálenosti 100m. Vysílač má nastavitelných 7 komunikačních kanálů a přijímače lze rozdělit do 3 skupin s odlišným nastavením intenzity záblesků k dosažení optimálního nasvícení snímané scény.
Podporována je vysokorychlostní synchronizaci umožňující použití závěrky až do 1/8000s. Mezi další podporované funkce je také nastavení záblesku pro první či druhou lamelu a automatický zoom.
Pro snadnou instalaci je každý přijímač vybaven odnímatelným stojánkem pro snadnou instalaci na požadované místo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 14
CAD - online trafika