POINT.X (2019-20)
SOPHOS - hacking webinar 1

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Videoprojektor Acer H5360BD s trojrozměrnou projekcí

Acer_H5360_1113Společnost Acer vybavila svou širokou nabídku videoprojektorů 3D technologií a nyní představila další inovaci, která zprostředkuje stejné zážitky ve 3D jako kino. Nový projektor Acer H5360BD s nativním rozlišením HD a DLP 3D ready je nyní nabízen s rozhraním HDMI 1.4a 3D a technologií DLP. Trojrozměrnou projekci zajišťuje technologie DLP 3D Ready, která využívá vysoký obnovovací kmitočet (120 Hz), aby dodala hloubku rovné promítací ploše. Navíc nový Acer H5360BD nabízí 3D obraz v plném vysokém rozlišení prostřednictvím rozhraní HDMI 1.4a. Acer H5360BD s nativním rozlišením 720p (1280x720) a poměrem stran 16:9 nabízí domácí kino ve vysokém rozlišení, k jehož vysoké kvalitě přispívá podpora True 24p. To znamená, že projektor dokáže zobrazit obraz 1080p s rychlostí 24 snímků za sekundu, a tedy dosahuje stejné kvality obrazu jako v kině.

Světelný tok 2500 ANSI lumenů a kontrastní poměr 3200:1 představují záruku, že tento projektor dokáže reprodukovat krystalicky jasný obraz s ostrými detaily. Vestavěný reproduktor doprovodí zábavu vynikajícím zvukem.

Projektor H5360BD promítá obraz s přirozenějšími a vyváženějšími odstíny a dosahuje skutečně realistických tónů díky technologii Acer ColorBoost II+, která využívá optimalizované šestisegmentové barevné kolečko, výkonný obrazový procesor a zdokonalené tvary impulsů lampy ke zlepšenému podání barev. Technologie Acer eView Management zvyšuje barevný jas a automaticky ho přizpůsobuje zobrazovanému obsahu.

U projektorů se může postupně projevit blednutí barev a promítaný obraz získá žlutavý či nazelenalý odstín. Projektory Acer však využívají technologie ColorSafe II a DLP a dále optické díly vybavené technologií Acer ke kompenzaci barev, které zaručují věrnost obrazu i při dlouhodobém používání a v podstatě zabraňují zkreslení barev.

Díky funkci kompenzace barvy stěny promítá projektor dokonalý obraz i na barevné plochy. Uživatel jednoduše zvolí barvu stěny v zobrazeném menu a projektor inteligentně přizpůsobí barvu promítaného obrazu. Funkce digitální korekce lichoběžníkového zkreslení v rozsahu 40° odstraňuje vertikální deformaci obrazu. Tím je zajištěno, že promítaný obraz bude vždy pravoúhlý bez ohledu na umístění projektoru. H5360BD je navíc vybaven automatickou funkcí pro lichoběžníkovou korekci obrazu, která dále usnadňuje nastavení přístroje.

Projektor je dále vybaven řešením Acer EcoProjection, které snižuje spotřebu v pohotovostním režimu až o 80 %. Projektor automaticky přejde do úsporného režimu, pokud nepřichází signál po dobu 5 minut, a tím sníží spotřebu energie až o 20 %. Přístroj se automaticky vypne, jestliže po určitou dobu nepřichází vstupní signál. Součástí sady programů Acer EcoProjection je rovněž nástroj Acer ePower Management pro nastavení vlastní úsporné konfigurace.

Projektory Acer jsou dále vybaveny technologií Empowering, která usnadňuje obsluhu zařízení. Tato sada nástrojů zjednodušuje přístup k rychlému nastavení, utilitám pro přizpůsobení obrazu a k časovači, a tedy umožňuje dosáhnout vyšší produktivity a vše vysvětlit hned napoprvé.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci