25 let na trhu ERP systémů

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Přenosné DVD přehrávače Yarvik

yarvik_PDV109_1123Yarvik uvedl na český a slovenský trh nové přenosné DVD přehrávače. Série obsahuje tři různé modely PDV101 (7"), PDV102 (7" Dual Screen) a PDV109 (9"). Kompaktní 7" model PDV101 nabízí rozlišení displeje 480x234 bodů s poměrem stran 4:3 anebo 16:9, zabudované stereo reproduktory a dálkové ovládání. Přehrávač podporuje všechny standardní formáty přehrávání DVD, SVCD, VCD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, CD, CD-R, CD-RW. Zařízení přehrává video ve formátech Divx a MPEG, obrázky si můžete prohlížet ve formátu jpg a hudbu přehrajete v MP3. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC), USB portem a vstupem pro sluchátka.

PDV102 Yarvik 7" DVD přehrávač DualScreen přináší kromě základní jednotky DVD přehrávače ještě jeden přídavný monitor. Výhodou tohoto řešení je například to, že se spolujezdci na zadních sedadlech nemusí tlačit u jedné obrazovky. To, co se přehrává na základní jednotce DVD přehrávače, je zároveň přehráváno i na přídavném displeji. Oba monitory mají úhlopříčku 7" a rozlišení 480x234 bodů. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC), USB portem a vstupem pro sluchátka.

Největší model série, PDV109, nabízí 9" monitor s rozlišením 480x234 bodů s poměrem stran 4:3 anebo 16:9, zabudované stereo reproduktory, vstup pro sluchátka a dálkové ovládání. Přehrávač má otočný displej, takže si bez problémů najdete nejlepší polohu na sledování. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC) a USB portem.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci