Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

SteelSeries přichází s novými barvami headsetů Arctis, procento z jejich prodejů jde na charitu

Pátek, 13 Říjen 2017 12:47

TZ SteelSeries Arctis3colors HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh nové barevné varianty headsetu Arctis 3. Sluchátka jsou nově k dispozici v červené, modré a šedé barvě. Deset procent z prodejů uskutečněných přes web pak poputuje neziskové organizaci Ditch the Label, zaměřující se na prevenci proti šikaně, s cílem vybrat 10 000 dolarů a propojit hráče a obecně mladou generaci s charitativní činností.

 

Trust uvádí bezdrátová špuntová sluchátka Duet

Úterý, 10 Říjen 2017 05:13

TZ Trust Duet HWForumSpolečnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh bezdrátová špuntová sluchátka Duet. Využívají technologii Bluetooth a dokovací stanici jako powerbanku.

 

BenQ představuje inovované projektory pro vzdělávací segment

Čtvrtek, 21 Září 2017 13:28

TZ BenQ MW MX HWForumSpolečnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh novou sérii projektorů MW826ST, MX825ST, MW809ST a MX808ST pro vzdělávací segment. Jsou osazeny nejnovějšími technologiemi včetně prachově uzavřeného designu.
Bezprachový design díky BenQ Dust Guard

 

Bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka Trust Sila

Pondělí, 31 Červenec 2017 19:08

TZ Trust Sila HWForumSpolečnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh Trust Sila. Bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka jsou vyhotovena ve dvou barevných provedení se speciálním háčkem.

 

SteelSeries uvádí speciální Dota 2 edici populárního headsetu Arctis 5

Pátek, 21 Červenec 2017 08:48

TZ SteelSeries Arctis5 D2edition HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh Arctis 5 Dota 2 Edition. Oficiálně licencovaný herní headset pro hru Dota 2 je výsledkem spolupráce se společností Valve, zabývající se vývojem her a jejich online distribucí.

 

NETGEAR uvádí na trh dětský monitorovací systém Arlo Baby

Středa, 19 Červenec 2017 12:11

Netgear-Arlo BabySpolečnost NETGEAR uvádí na trh inteligentní monitorovací systém Arlo Baby. Novinka nabízí „tvář" oblíbených dětských hraček a širokou řadu špičkových funkcí pro zajištění bezpečí nejmenších členů rodiny.

 

Studiový USB mikrofon Trust Emita

Středa, 21 Červen 2017 07:17

TZ Trust Emita HWForumSpolečnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh Trust Emita. Profesionální studiový USB mikrofon je určen pro streamování, nahrávání videí a záznam hlasu či hudby z akustických nástrojů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 36
CAD - online trafika